KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16656224

nr 1665 6224

Pastell

Oidentifierad konstnär. Signerad, dam vid fontän. Bladets mått: 91x68 cm, yttermått inklusive ram: 103x80 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 9 december 2024
kl 20:47:18

7/12 18:58:23 1      Vinnande bud